NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Mikołajki z Bobem Budowniczym w SKENDE Shopping!

2017-11-30 11:41:24

Bob Budowniczy to sympatyczny bohater popularnej, telewizyjnej bajki, który wraz z przyjaciółmi chętnie pomaga innym. Jego wesołe zawołanie „damy radę” uczy współpracy, pokonywania przeszkód i jest przykładem pozytywnego myślenia. Z okazji mikołajek SKENDE Shopping przygotowało wiele atrakcji pozwalających lepiej poznać świat Boba Budowniczego. Dzieci będą mogły stworzyć z Bobem własną konstrukcję z mega klocków. Autor najciekawszej i najbardziej stabilnej budowli otrzyma miano najlepszego konstruktora. Z kolei w Warsztacie Boba dzieci będą mogły poznać narzędzia, sprzęty, akcesoria oraz czynności, które Bob zwykle wykonuje, majsterkując ze swoimi przyjaciółmi. SKENDE Shopping przygotowało też coś dla małych dekoratorów. W Dekoratorni Marty dzieci, wykorzystując swoją wyobraźnię, będą mogły zaprojektować dom dla pani Kamyk. Będą mogły też do woli szkicować, zdobić i malować. 

W czasie mikołajek będzie można również zrobić sobie zdjęcie z Bobem Budowniczym. W specjalnej strefie foto Bob będzie przebywał przez 30 minut w każdej godzinie trwania imprezy. Informacja o jego obecności będzie dostępna u hostessy na stanowisku fotograficznym.

W najbliższy weekend SKENDE Shopping ponownie pokaże, że jest miejscem stworzonym z myślą o rodzinach i takim, w którym zakupy można zrobić wygodnie. W centrum handlowym znajdują się miejsca do wspólnego odpoczynku i pokój dla rodzica z dzieckiem. Stworzone zostały również miejsca dedykowane najmłodszym – wyspy zabaw, ścianka rysowanka oraz Małe Miasto Lucreate, w którym dzieci na co dzień mogą zostać architektami i budowniczymi. W ten mikołajkowy weekend pokazujemy również, że jesteśmy atrakcyjnym miejscem na wspólne rodzinne spotkania. Dlatego zapraszamy do rodzinnej zabawy z Bobem Budowniczym i wspólnego budowania świątecznej atmosfery w SKENDE Shopping – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.

SKENDE Shopping to najnowsze we wschodniej Polsce centrum handlowe, które otworzyło się 17 listopada br. Znajduje się ono przy al. Spółdzielczości Pracy 88 i jest połączone ze sklepem IKEA. W nowym centrum handlowym powstało blisko 70 różnych sklepów. W SKENDE Shopping można zrobić codzienne zakupy spożywcze w supermarkecie Intermarche, a także zakupy modowe, sportowe, sprzętu elektronicznego i wyposażania wnętrz. Swoje sklepy otworzyły tu m.in. takie znane marki jak H&M, CCC, Martes Sport, RTV Euro AGD czy Black Red White.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: